Pomůžeme Vám

S námi si svůj nový domov navrhnete a na nic podstatného nezapomenete.

Pomůžeme Vám

Zabavíme Vás

Na našich kurzech je příjemné, přátelské prostředí

Zabavíme Vás

Pracujeme profesionálně

V rámci našich kurzů pracujete s reálnými vzorky.

Pracujeme profesionálně

Společná návštěva veletrhu v Paříži

Na snímku nás vidíte, jak horečnatě nakupujeme polštáře a koberce.

Společná návštěva veletrhu v Paříži

Výlet do VITRA CAMPUS (19. - 21. 9. 2018)

Díky našim speciálním kontaktům se podíváte úplně všude a můžete se cítit jako doma.

Výlet do VITRA CAMPUS (19. - 21. 9. 2018)

Nastala chvíle, kdy už žádné další ryze školní kurzy neotevíráme!


Dobíhají nám teď tři třídy dlouhodobého studia a čekají nás už jen troje záverečné zkoušky.


A PAK HURÁÁÁÁ ... UŽ ŽÁDNÉ ZKOUŠENÍ!!!! Nějak nám ta role dozorce a drába nebyla milá a ani neslušela. Kdo si chce koupit "papír s razítkem, že je talentovaný designér", musí už klepat na jiné dveře:) Rekvalifikačních kurzů na profesi Designér/ ka interiérů je v ČR stále poměrně hodně. A ostatní školy, tolik jako my, při vystavování dekretů možná tolik netrpí ... nám vždy šlo o to, aby náš Diplom vlastnili opravdu jen lidé, kteří kvalifikaci skutečně získali a v závěrečném projektu to s přehledem prokázali ... a prostě dohadování se s těmi dvaceti procenty, kteří závěrečný projekt při prvním pokusu podle našeho mínění mohutně odflákli, bylo vážně bolestné.

  

Nově Vám nyní začneme nabízet kurzy, které budou ve velké většině jednorázové.


Jen jeden projekt chystáme dlouhodobý ... ale ten nebude o získání kvalifikace Designér/ka interiérů ... nebude se jednat o přípravu na tuto profesi. Více o něm zatím neprozradíme ... snad jen to, že začne v září a setkání se budou konat vždy na tři dny ... v půlce ledna, začátkem března, koncem dubna, začátkem června, koncem září a půlce listopadu... a že bude o rozvoji "smyslu pro krásu a kreativity".

 

V rámci našeho postupného přechodu od fungování jako ŠKOLA (docházka, domácí úkoly, zkoušení, ...) k existenci jako MÍSTO PRO RADOST A KREATIVITU otevíráme unikátní, nový kurz. MAKAT BUDEME MÍSTO VÁS MY ... VY JSTE AUTOR A VIZIONÁŘ ... my Váš podpůrný tým ... Vy horolezec, my Váš "šerpa" ... Vy golfista ... my Váš "caddy".


Kurz se bude konat 26. až 28. dubna 2019 ... běží celé tři dny od 10:00 do 16:30 každý z těchto dnů. A již brzy Vám jej popíšeme v detailu a bude možné se na něj přihlásit. 

  


 

 

1 004

Přihlášení pro studenty