Foto z naší nedávné akce na STATKU ... kreativní řádění

.

Foto z naší nedávné akce na STATKU ... kreativní řádění

Do moodboardů jsme našim účastnicím koupili specoš plechovky s výmalbovými barvami

.

Do moodboardů jsme našim účastnicím koupili specoš plechovky s výmalbovými barvami

Ladili jsme k sobě textil, tapety, dřeviny, výmalbu ...

.

 Ladili jsme k sobě textil, tapety, dřeviny, výmalbu ...

 

 

CHCETE SI NAVRHNOUT SVOJE BYDLENÍ BEZ POMOCI DESIGNÉRA     A PŘESTO PROFESIONÁLNĚ?

 

 

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS UNIKÁTNÍ ON-LINE KURZ.


Víme, že čas je stále cennější artikl. A pro maminky malých dětí obzvlášť. Ne každá mladá manželka a matka má "hlídací babičky za bukem" ... "utrhnout se od dětí" a odjet si na celý den "študovat" je mnohdy nereálné. Doba strávená na cestách na místo konání kurzu se mnohdy člověku těžko obětuje.


POSLEDNÍ 3 ROKY JSME SE MOHUTNĚ TRÉNOVALI NA TO, ABYCHOM VÁS DOKÁZALI HODNĚ NAUČIT, AČKOLIV SE OSOBNĚ NEPOTKÁME. 


Máme za sebou 12 běhů dvouletého studia, kterým prošlo 120 studentů a které kombinovalo konzultace, samostudium a ateliéry. Následovaly 3 běhy kompletně distančního studia, které v sobě mělo interaktivní celodenní workshopy na dálku ... od 9:00 do 16:00 s pauzou na oběd, seděli všichni studenti u počítače u sebe doma a my jim z naší centrály zadávali cvičení, telefonovali zpětnou vazbu, mailem posílali poznámky, které jsme črtali do jejich výkresů ... A VŠECHNY TO BAVILO, VYDRŽELI MAKAT CELÝ DEN I S KŘEPČÍCÍMI DĚŤÁTKY ZA ZÁDY A POCHVALOVALI SI, ŽE SE TOHO HODNĚ NAUČILI. 

 

 

ZAČÍNÁME 29. října 2018


klikněte SEM, pokud chcete vědět více  amos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejvíce vlevo je Dora, kterou rozeznáte hojně i na fotografiích níže. Druhá zleva je Adéla a vedle Jana Amose (našeho duchovního vůdce) stojí Bára

My tři stojíme za značkou DESIGNŠKOLY ...

My tři jsme sestavily ucelené know-how, které Vás uvede do světa interiérů. Nebyly jsme na to samozřejmě samy ... v tvůrčím týmu bylo za těch 12 let existence DesignŠkoly mnoho odborníků ... a každý z nich přispěl k tomu, že naše výukové materiály jsou výjimečně ucelené a prakticky uchopené.

Po dvanácti letech jsme naše know-how přetavily do on-line formy, aby se dostalo i ke všem těm, kdo si časově nemohou dovolit jezdit studovat na presenční kurz, ale mrzí je to, protože o interiéry mají zájem veliký a po nových informacích ... strukturovaně uspořádaných ... touží.

 

 

prvním krokem je Dořina kniha


druhým pak on-line kurz

 

 

 


 

 

 

FOTOGALERIE ZE KŘTU KNIHY NAŠÍ DORY


STYLOVÉ BYDLENÍ - MŮŽETE MÍT I VY

KTERÝ SE KONAL LETOS V ČERVNU V KAISERŠTEJNSKÉM PALÁCI NA MALOSTRANSKÉM NÁMĚSTÍ

 

 

Za kmotra šel Pepa Čechota, kostýmní výtvarník, Dořin blízký přítel. Za kmotřičku pak její klientka - manažerka z kliniky Plastické chirurgie, kde Dora navrhovala interiéry a se kterou vytvořily velmi sehrané tvůrčí duo, kdy Dora pocítila, že když se klient náležitě proškolí a poučí, je perfektním spoluhráčem a spoluautorem interiérů, které mají daleko větší šanci splnit očekávání investora, než když klentská strana není do projektu vtažena tak velkou měrou.

 

Ač v honosném a historickém prostředí, nálada byla intenzivně neformální. 

                     

KALENDÁŘ NAŠICH AKTIVIT

Upozornění pro návštěvníky našeho webu, kteří u nás aktuálně nestudují, ani nejsou členy našeho KLUBU: Kalendář níže obsahuje aktivity, na které již nové zájemce většinou nepřijímáme ... jsou to již delší dobu běžící staré kurzy či sice nové kurzy, ale již plně obsazené. Též jsou tam uvedeny Klubové aktivity pro naše absolventy ... sem jedině bychom zájemce z řad veřejnosti ještě přibrat případně mohli ... kdytak napište, prosím, email či zatelefonujte.

 

Zatelefonujte nám, prosím, na číslo: 730 828 319 nebo napište na email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  

... NA ŘÍJEN 2018


→  4. října ... klubové setkání MEETING THE PEOPLE ve Winternitzově vile  


→  4. až 5. října ... probíhá individuální výuka pro Livii


10. - 11. října ... dvoudenní ateliér v HUBu na Smíchově. První den dopoledne je pokračování výuky Sketch Upu (notebooky s sebou!) a odpoledne je věnováno tématu "Podlahy a stěny". Druhý den je věnován tématu "Nábytek na míru".


15. - 16. října ... výlet do Tyrol (Rakousko) ... do továrny Egger


→  18. října ... se koná klubový MARKET MAPPING na téma DĚTSKÉ POKOJE ... PRÁMU


→  23. října  ... se koná se koná závěrečná zkouška jedné třídy dvouletého studia ... ve Smetana Q.


→  24. října  ... se koná závěrečný ateliér ... komplexní řešení hlavního obytného prostoru ... ve Smetana Q.


→  25. října  ... se koná 2. setkání všednodenního dlouhodobého kurzu od září ´18 ... ve Smetana Q.

 

→  27. října .... se koná 2. setkání víkendového dlouhodobého kurzu od září ´18...Animice

 

→  29. - 30. října ... první den odpoledne a druhý dopoledne ... se konají závěrečné zkoušky dalšího dvouletého běhu studia ... ve Smetana Q.


→  31. října a 1. listopadu  ... ateliér: první den jsou dětské pokoje a ložnice a druhý den je věnován komplexnímu řešení hlavního obytného prostoru ... ve Smetana Q.Přihlášení pro studenty