Pohled do galerie ve vinařství v Jižní Africe

V červnu k nám přijede interiérová designérka z Jihoafrické republiky a představí nám, jak funguje firma, ve které pracuje a která je na tamnějším trhu jednou z najvýznamnějších. Tato série fotografií se Vás snaží "nalákat" na její přednášku, která se koná dne 26. června 2018.

Pohled do galerie ve vinařství v Jižní Africe

Interiérový design je v JAR na velmi vysoké úrovni

Možná si říkáte, proč zveme designérku právě z JAR ... je to proto, že tam máme konexe a díky nim z vlastní zkušenosti víme, že interiérový design je zde na rozdíl od naší země velmi etablovanou službou. A co se nám líbí převelice ... je fakt, že interiéry se investoři vůbec nebojí vybavovat "pravým" uměním:)

Interiérový design je v JAR na velmi vysoké úrovni

Od divoké svobody k poměrně velké nesvobodě

Na obrázcích to sice není úplně dobře vidět, ale ostnatý drát je v JAR poměrně typický předmět. Kolem krásných domů stojí velmi vysoká opevnění. To je sice hodně, přehodně smutné ... ale ty domy jsou nádherné.

Od divoké svobody k poměrně velké nesvobodě

Důkaz, že to máme "zažité na vlastní kůži"

Barbařin manžel je jihoafričan. A díky tomu tam Barbara cestuje poměrně často. Takže má "prolezlá" všechna krásná vinařství a hotely. Švagr navíc pracuje v exkluzivním řetězci safari lodgů, kde má na starosti výstavbu včetně interiérů. Takže informace a zdejším fungování této profese máme dobré.

Důkaz, že to máme

elsiead1

 

   

Přihlášení pro studenty