Série jednodenních kurzů za účelem představení profese designéra / designérky interiérů

Cena jednoho dne je 1 400 Kč.

Terminy:

Datum zahájení: 9. březen 2019

Datum ukončení: 1. červen 2019

Popis:

3-

 

DesignŠkola existuje 12 let a cítíme, že pomalu nazrává čas, kdy bude lepší se na profesi interiérového designéra jít připravit na vyskou školu, než do ročního či dvouletého rekvalifikačního kurzu, který "zavání" zkrachovalou existencí, která se snaží rekvalifikovat, aby se nějak uplatnila. V naší zemi tato profese nemá moc velkou tradici a po revoluci u nás chyběly studijní obory, které by se této problematice věnovaly "pořádně". Studenti architektury například donedávna vůbec nestudovali problematiku kombinace barev (citujeme Antonína Nováka ze studia DRNH) a ani se moc  nevěnovali historickému vývoji interiéru (řešily se pouze dějiny architektury - staveb). To vše se ale pomalu mění. A chce-li někdo zahájit seriozní kariéru v první lize interiéristů a má-li štěstí, že mu je méně, než 26 let ... měl by jít studovat architekturu. 

 

Když DesignŠkola začínala, bylo lidem, kterým je dnes 30 let, pouhých 18 let. Takže všichni, kdo jsou mladší, než dnešní třicátníci, mohli v případě zájmu o umění a krásno jít vesele studovat na vysokou školu ... architekturu, dějiny umění či něco podobného ...

 

Je-li Vám ale dnes už 35 a více ... možná se stalo, že jste tuto šanci "prošvihl/a" a možná tak nějak posledních 5 let přemýšlíte, zda-li to přeci jen nezkusit ...? :) Je-li Vám dnes 45 let, pak Vám v době našich začátků bylo 33 let a tím pádem jste si náš asi již dříve všimli, ale z nějakého důvodu jste k nám navzdory svému zájmu o interiéry studovat nepřišli. Možná jste měli moc malé děti a nebylo možné cestovat do školy, možná byla naše škola pro rodinu s maminkou na mateřské moc drahá (pětisemestrální studium stálo 120 000 Kč a to je opravdu hodně peněz). Nyní je zde poslední šance se s námi s designem interiérů seznámit ... a cenově je tato šance více než příznivá ... je to takové naše "loučící se grand finále".

 Na závěr existence naší školy jsme připravili cyklus jednonních soustředění v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

 

Účast je možná i jen na jedom dnu ... každý den stojí 1 400 Kč. Při vyplňování přihlášky níže, prosím, uveďte v poznámce, o která data máte zájem. 

Aktuální KAPACITA takto jednotlivě kupovaných míst jsou 3 židle celkem.

 

→  9. března 2019 se podíváme na tvorbu stylu ... jaké styly se dnes nosí a jak si vytvořit svůj vlastní unikátní styl. Patří sem i problematika kombinace barev a též se dotkneme historických stylů ... rychlým průletem.

 

→  6. dubna 2019 se dopoledne budeme věnovat přehledu o trhu ... s jakými firmami / značkami podle nás stojí za to spolupracovat a kam chodit na zajímavé zboží. Odpoledne se podíváme na problematiku návrhů nábytku na míru ... co je dobré znát a jak postupovat.

 

→  4. května 2019 je se vrátíme k problematice stylu a budeme sestavovat různé stylové kombinace a budeme sestavovat hromádky z různých materiálů (kombinovat dřeviny, textil, další materiály)

 

→  1. června 2019 se zaměříme na technické otázky: osvětlení, okenní dekorace, přívod a odtok vody, materiály na podlahu ...

 

Pokud Vás zajímá, jak na daná témata nahlížíme, můžete si pročíst články pod tlačítky v hlavním menu nahoře (jsou vidět i nahoře na této stránce) ... jsou členěny dle témat a volně k dispozici.

 

 

 plan1

 

ilustrativtriangle

  appendix1

 

Kurz probíhá vždy v SOBOTU.

 

MÍSTO KONÁNÍ: Všechy termíny tohoto cyklu se konají v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

ADRESA: ulice 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1 - Staré Město

 

Budeme se scházet ve velkém přednáškovém sále, který se nachází ve vyvýšeném přízemí (stejná úroveň jako knihovna ... sál je proti ní).

 

Začínáme vždy v 10:30 (muzeum otevírá  v 10:00) a končíme v 17:00 hodin (muzeum zavírá v 18:00 hodin).

 

PODKLADY (promítané slidy či jiné formy informací) Vám vždy zašleme do dvou pracovních dnů emailem v elektronické podobě (podle toho, jak se vždy vyvine debata na kurzu materiály doplníme a rozšíříme o relevantní další věci, které Vás budou zajímat).  

 

Kdo se bude chtít naučit pracovat v programu Sketch Up, může docházet na individuální lekce ... vždy 3 hodiny, místo konání: Praha 4 či při úhradě dopravy v místě Vašeho bydliště. Časově se domluvíme.

Cena tříhodinového bloku (bez dopravy) činí 1 800 Kč.

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.