Co nést na první "zaplacenou" schůzku

 


 

lukacova02Je rozdíl mezi první schůzkou obecně a první schůzkou poté, co si designér s klientem "plácne".

 

O tom, co to znamená si "plácnout" budeme mluvit později ... teď se zaměříme na to ... SI UVĚDOMIT, jaké informace bychom měli přinést na stůl s postupem času zakázky.

 

Předkládáme Vám nyní podklad_prvni_schuzka_dispozice.pdf, které považujeme za dobrý začátek "názorového ladění" s klientem ... KUDY se v řešení vydat.

 

V příloze uvidíte dvě varianty řešení dispozice - ve 2D. A jsou doplněné maličkým přídavkem v oblastech, které mají na dispozici vliv a návrh maličko upřesňují. Celkový styl interiéru však v podkladu zatím vidět není.

 

Tento podklad uvádíme proto, abychom si řekli, že jednou z informací, kterou designér předkládá, je jeho názor na uspořádání prostoru. A příloha ukazuje vhodnou FORMU tohoto sdělení.

 

Obrázek vlevo nahoře ukazuje trochu širší sdělení - informace je už ve 3D (tzn. klientovi dává více hmotovou představu) a navíc jsou zde vidět trošičku barvy - žluté křesílko, černé židle. Všimněte si ale, že nábytek má velmi obecné tvary ... říkáme tomu "hrubá kubatura" ... tzn. nejedná se o věrné ztvárnění tvarů zvolených prvků. Jsme ještě velmi daleko od fotorealistické vizualizace.