Třídenní seminář o psychologii jednání s klientem (od 27. do 29. dubna 2018)

Seminář je pobytový a zahrnuje 2 noci. Tři volná místa.

Terminy:

Datum zahájení: 27. duben 2018

Datum ukončení: 29. duben 2018

Popis:

Dovolujeme si Vás pozvat na pobytový seminář, který je zaměřen na detaily jednání s klientem. V rámci našich kurzů je to téma dlouhodobě dosti ošemetné, neb málokomu se chce "hrát scénky". Jenže bez nich to nejde. Tohle téma se člověk díky obecným poučkám a instrukcícm nemá šanci naučit ... neb to podstatné je v detailu ... Vyřešili jsme to tak, že scénky nám sehráli herci a my je natočili na video. Tím pádem budeme moci pracovat s reálnými rozhovory a přitom nebudeme nutit naše účastníky, aby se vystavovali stresu z veřejného vystoupení:)


Program začíná první den v 10:00 hodin a končí třetí den v 15:00. První večer je bojovka ... týmová práce (od 19:00 do 22:00)


IMG 0115Program zahrnuje problematiku vstupního interview, jednání o rozsahu zakázky a ceně, argumentaci k návrhu ... budeme se bavit o tom, že je třeba být milý, ale ne "hodný blbec" a že je třeba mít "pevné břicho" ... tzn. stát si za svým a nenechat se neustále viklat. Kromě tréningu psychologie vztahu s klientem  budeme   řešit   i  téma   "moje  cílová

skupina" a nebudeme to dělat ve smyslu "Ach, já bych tak chtěla bohaté klienty ... nejraději nějakého hokejistu NHL":) ale ve smyslu profesionální segmentace trhu. V neposlední řadě budeme řešit i kritéria, kdy nechat klienta odejít s nepořízenou a budeme si říkat, že vždy tehdy, když je klient škrt, který si neváží práce druhých a chce jen zadarmo vysávat (zkušeností máme hory a hory ... takže máme dosti vyvinutý nos, jak tyto "chytráky" identifikovat).


Cílem semináře je osvojit si určité vystupování a jednání, které zajistí autoritu a respekt a které povede k výsledku, který se bude "líbit" jak klientovi, tak designérovi. Designér se nikdy nevyhne smutku z některých rozhodnutí klienta, která půjdou proti koncepci celého řešení, jsou ale cesty, jak tento smutek přežít ve zdraví a zajistit, že časem to ani smutek nebude a nebude to ani rezignace.


Účastnický poplatek ... ČISTĚ ZA ODBORNÝ PROGRAM (tištěné materiály se nerozdávají)  ... tzn. bez úhrady ubytování a stravy ... činí 4 961 Kč včetně DPH (4 100 Kč bez DPH) .

 

NA AKCI JE TŘEBA SE REGISTROVAT CO NEJDŘÍVE, KAPACITA JE OMEZENA. REGISTRACE FORMULÁŘEM NÍŽE JE NEZÁVAZNÁ.

 

ZÁVAZNÁ REGISTRACE PROBÍHÁ PROSTŘEDNICTVÍM PLATBY VRATNÉ ZÁLOHY

VE VÝŠI 2 000 Kč, která je splatná 5 dnů od odeslání registračního formuláře z našeho webu. Doplatek účastnického poplatku je splatný 10 pracovních dnů před zahájením akce.

 

Záloha ve výši 2 000 Kč je plně vratná do 12. dubna 2018.

fireplace

 

Seminář se koná mimo Prahu

a místo zvolíme v půlce února s ohledem na

"geografický původ" účastníků, do té doby

přihlášených (kratší dojezdová vzdálenost).

 

Noc ve dvoulůžkovém pokoji vychází na přibližně 800 Kč a v jednolůžkovém přibližně 1 500 Kč.

 

Ubytování se snídaní a další strava se hradí zvlášť (3 x oběd, 2 x večeře, nápoje)

 

Hotely, ve kterých pořádáme akce, mají velmi slušný standard, ale nejedná se o přehnaně luxusní lokality. Hledíme na dobrý poměr mezi cenou a výkonem ... pěkné, čisté prostředí za nepřemrštěnou cenu.

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.