Třídenní seminář o psychologii jednání s klientem (od 27. do 29. dubna 2018)

Seminář je pobytový a zahrnuje 2 noci. Pokud máte o akci zájem, registrujte se co nejdříve, kapacita je velmi omezena.

Terminy:

Datum zahájení: 27. duben 2018

Datum ukončení: 29. duben 2018

Popis:

Dovolujeme si Vás pozvat na pobytový seminář, který je zaměřen na detaily jednání s klientem. V rámci našich kurzů je to téma dlouhodobě dosti ošemetné, neb málokomu se chce "hrát scénky". Jenže bez nich to nejde. Tohle téma se člověk díky obecným poučkám a instrukcícm nemá šanci naučit ... neb to podstatné je v detailu ... Vyřešili jsme to tak, že scénky nám sehráli herci a my je natočili na video. Tím pádem budeme moci pracovat s reálnými rozhovory a přitom nebudeme nutit naše účastníky, aby se vystavovali stresu z veřejného vystoupení:)


Program začíná první den v 10:00 hodin a končí třetí den v 15:00. První večer je bojovka ... týmová práce (od 19:00 do 22:00)


IMG 0115Program zahrnuje problematiku vstupního interview, jednání o rozsahu zakázky a ceně, argumentaci k návrhu ... budeme se bavit o tom, že je třeba být milý, ale ne "hodný blbec" a že je třeba mít "pevné břicho" ... tzn. stát si za svým a nenechat se neustále viklat. Kromě tréningu psychologie vztahu s klientem  budeme   řešit   i  téma   "moje  cílová

skupina" a nebudeme to dělat ve smyslu "Ach, já bych tak chtěla bohaté klienty ... nejraději nějakého hokejistu NHL":) ale ve smyslu profesionální segmentace trhu. V neposlední řadě budeme řešit i kritéria, kdy nechat klienta odejít s nepořízenou a budeme si říkat, že vždy tehdy, když je klient škrt, který si neváží práce druhých a chce jen zadarmo vysávat (zkušeností máme hory a hory ... takže máme dosti vyvinutý nos, jak tyto "chytráky" identifikovat).


Cílem semináře je osvojit si určité vystupování a jednání, které zajistí autoritu a respekt a které povede k výsledku, který se bude "líbit" jak klientovi, tak designérovi. Designér se nikdy nevyhne smutku z některých rozhodnutí klienta, která půjdou proti koncepci celého řešení, jsou ale cesty, jak tento smutek přežít ve zdraví a zajistit, že časem to ani smutek nebude a nebude to ani rezignace.


Účastnický poplatek ... ČISTĚ ZA ODBORNÝ PROGRAM (tištěné materiály se nerozdávají)  ... tzn. bez úhrady ubytování a stravy ... činí 4 961 Kč včetně DPH (4 100 Kč bez DPH) .

 

NA AKCI JE TŘEBA SE REGISTROVAT CO NEJDŘÍVE, KAPACITA JE OMEZENA. REGISTRACE FORMULÁŘEM NÍŽE JE NEZÁVAZNÁ.

 

ZÁVAZNÁ REGISTRACE PROBÍHÁ PROSTŘEDNICTVÍM PLATBY VRATNÉ ZÁLOHY

VE VÝŠI 2 000 Kč, která je splatná 5 dnů od odeslání registračního formuláře z našeho webu. Doplatek účastnického poplatku je splatný 10 pracovních dnů před zahájením akce.

 

Záloha ve výši 2 000 Kč je plně vratná do 12. dubna 2018.

fireplace

 

Seminář se koná mimo Prahu

a místo zvolíme v půlce února s ohledem na

"geografický původ" účastníků, do té doby

přihlášených (kratší dojezdová vzdálenost).

 

Noc ve dvoulůžkovém pokoji vychází na přibližně 800 Kč a v jednolůžkovém přibližně 1 500 Kč.

 

Ubytování se snídaní a další strava se hradí zvlášť (3 x oběd, 2 x večeře, nápoje)

 

Hotely, ve kterých pořádáme akce, mají velmi slušný standard, ale nejedná se o přehnaně luxusní lokality. Hledíme na dobrý poměr mezi cenou a výkonem ... pěkné, čisté prostředí za nepřemrštěnou cenu.

  

proklik na přihlášku

Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.