Přijďte si spolu s námi navrhnout své bydlení (7. 3. 2018)

V komorní skupince čtyř účastníků s Vámi společně vytvoříme návrh Vámi zvoleného interiéru.

Terminy:

Datum zahájení: 7. březen 2018

Datum ukončení: 7. březen 2018

Popis:

Řešíte-li aktuálně nějaký konkrétní interiér a máte chuť prokonzultovat své úvahy a směřování, může se Vám líbit s námi strávit den v našem ateliéru. Pomůžeme Vám si vyladit barevné schéma, zvolit správný vzor tapety, dobře si rozkreslit nábytek na míru - zvolit vhodný materiál podle užitných vlastností, vzhledu i ceny ... Vybavíme Vás materiály, abyste si mohl/a vytvořit vlastní vzorkovnici a i oblíbenými fixami Copic, abyste si mohl/a "umělecky načančat" své půdorysy a pohledy na stěny. Poměrové pravítko Vám dáme dokonce domů, stejně jako krabici pomůcek pro koláže a vzorkovnice. Fixy Copic doporučených barev si u nás budete moci zakoupit. Též si budete moci zakoupit vzorky vybraných módních laminátů.


Program začíná v 10:15 hodin (a je třeba přijít někdy mezi 9:40 a 10:00, nelze přijít pozdě s úmyslem se účastnit jen části programu, to by nám akci hodně narušilo) a končíme v 18:00 (odejít dříve samozřejmě možné je:).


designtoolDopředu Vám napíšeme, co je třeba si s sebou na akci přinést ...

... nejedná se o pomůcky k výrobě návrhu, ale o podklady k Vámi řešenému interiéru

(může to být buď Váš vlastní či pro kamarádku ... je to úplně jedno, jen je třeba mít k dispozici rozměry a podchycené barvy prvků, které tam již jsou a mají tam i zůstat).


Účastnický poplatek činí 3 300 Kč a je to konečná cena (DPH se nehradí, fakturační subjekt není plátcem DPH)

Krabice s pomůckami je v ceně (je v ní ... vzorky podkladových materiálů, ukázka lepení, vzorky lepicího materiálu, vzorky textilu a laminátů k nalepení i již nalepené jako vzor)

 

NA AKCI JE TŘEBA SE REGISTROVAT co nejdříve, KAPACITA JE OMEZENA ... NAJEDNOU MOHOU BÝT V ATELIÉRU JEN  4 HOSTÉ.

katerinska2

 

Akce se koná v ateliéru Barbary Venter

... v Kateřinské 14, Praha 2

 

 

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.