Přijďte si spolu s námi navrhnout své bydlení (7. 3. 2018)

V komorní skupince čtyř účastníků s Vámi společně vytvoříme návrh Vámi zvoleného interiéru.

Terminy:

Datum zahájení: 7. březen 2018

Datum ukončení: 7. březen 2018

Popis:

Řešíte-li aktuálně nějaký konkrétní interiér a máte chuť prokonzultovat své úvahy a směřování, může se Vám líbit s námi strávit den v našem ateliéru. Pomůžeme Vám si vyladit barevné schéma, zvolit správný vzor tapety, dobře si rozkreslit nábytek na míru - zvolit vhodný materiál podle užitných vlastností, vzhledu i ceny ... Vybavíme Vás materiály, abyste si mohl/a vytvořit vlastní vzorkovnici a i oblíbenými fixami Copic, abyste si mohl/a "umělecky načančat" své půdorysy a pohledy na stěny. Poměrové pravítko Vám dáme dokonce domů, stejně jako krabici pomůcek pro koláže a vzorkovnice. Fixy Copic doporučených barev si u nás budete moci zakoupit. Též si budete moci zakoupit vzorky vybraných módních laminátů.


Program začíná v 10:15 hodin (a je třeba přijít někdy mezi 9:40 a 10:00, nelze přijít pozdě s úmyslem se účastnit jen části programu, to by nám akci hodně narušilo) a končíme v 18:00 (odejít dříve samozřejmě možné je:).


designtoolDopředu Vám napíšeme, co je třeba si s sebou na akci přinést ...

... nejedná se o pomůcky k výrobě návrhu, ale o podklady k Vámi řešenému interiéru

(může to být buď Váš vlastní či pro kamarádku ... je to úplně jedno, jen je třeba mít k dispozici rozměry a podchycené barvy prvků, které tam již jsou a mají tam i zůstat).


Účastnický poplatek činí 3 300 Kč a je to konečná cena (DPH se nehradí, fakturační subjekt není plátcem DPH)

Krabice s pomůckami je v ceně (je v ní ... vzorky podkladových materiálů, ukázka lepení, vzorky lepicího materiálu, vzorky textilu a laminátů k nalepení i již nalepené jako vzor)

 

NA AKCI JE TŘEBA SE REGISTROVAT co nejdříve, KAPACITA JE OMEZENA ... NAJEDNOU MOHOU BÝT V ATELIÉRU JEN  4 HOSTÉ.

katerinska2

 

Akce se koná v ateliéru Barbary Venter

... v Kateřinské 14, Praha 2

 

 

  

proklik na přihlášku

Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.