Ucelené dálkové studium (kombinace workshopů a samostudia) interiérového designu pro úplné začátečníky

Školné činí 12 800 Kč (toto je finální cena, DPH se neúčtuje).

Terminy:

Datum zahájení: 1. září 2018

Datum ukončení: 29. květen 2019

Popis:

V tuto chvíli příjímáme předběžné přihlášky. Každému zájemci, který nám zašle svou předběžnou přihlášku, následně zatelefonujeme a telefonicky s ní / ním probereme  parametry studia v rozhovoru. Závaznou přihlášku budeme odesílat v květnu. Potvrzení zájmu o účast bude třeba provést do konce června.

 

Toto studium se od on-line studia, které startuje 14. května 2018 liší tím, že je sice též distanční ... tzn. výuka neprobíhá každý den a je třeba studovat i doma, ale má v sobě "setkávání na živo". Tzn. studium online materiálů je zcela dobrovolné a výuka na něm nestojí. Hlavní je účast na workshopech.

 

Podkladové studijní materiály jsou k dispozici v elektronické podobě v knihovně na webu (v chráněné sekci). Materiály si lze uložit elektronicky a též i vytisknout. V mezidobí mezi soustředěními studenti zpracovávají své vlastní projekty ... črtají své idee, provádějí průzkum trhu...

 

UPOZORNĚNÍ: Toto studium nezahrnuje výuku kresby ani modelování v počítači. Též nezahrnuje podnikatelské aspekty práce interiérového designéra. Je zaměřen čistě na NAVRHOVÁNÍ INTERIÉRŮ ... ne na marketing / prodej a ne na proces jednání s klientem v průběhu zakázky. Tato témata se vyučují v samostatných kurzech.

 

Pokud Vás už teď zajímají podnikatelské aspekty profese interiérového designéra a máte chuť se dozvědět něco zdarma ... přihlašte se ZDE.

 

Chcete-li vidět, jak vypadá naše on-line zpracování jednotlivých témat, mrkněte SEM.

 pic8

furn15

  

proklik na přihlášku

Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.