Čistě ON-LINE studium, zakončené dobrovolným třídenním soustředěním ... od 14. května 2018

Školné pro on-line studium činí 6 000 Kč bez DPH a třídenní závěrečné soustředění se hradí ve výši odpovídající výběru standardu ubytování - při volbě dvoulůžkového pokoje činí 5 900 Kč (včetně DPH). Celkem včetně DPH činí součet 13 160 Kč.

Terminy:

Datum zahájení: 14. květen 2018

Datum ukončení: 10. leden 2019

Popis:

Jak tento program probíhá?

 

Prvořadě je třeba říci, že studium probíhá CELÉ on-line (kromě dobrovolného závěrečného soustředění) ... pomocí moderních technologií, které jsme postupně zapracovali do naší výuky. Chcete-li vidět, jak vypadá naše zpracování jednotlivých témat, mrkněte SEM.

 

K efektivní účasti ve studiu je třeba mít stabilní internetové připojení přes počítač.

 

Tablet či dokonce telefon OPRAVDU nestačí.

 

A druhá věc, kterou je třeba mít, je TISKÁRNA. Tiskárnu lze dnes zakoupit velmi levně, hlavní náklad jsou vlastně tonery. To, že má tiskárna skener je též výhodné ... můžete naskenovat své výkresy a poslat nám je elektronicky. To by samozřejmě šlo udělat i fotografií z telefonu, ale to není až tak kvalitní "kopie". Formát tiskárny A4 nám stačí úplně v pohodě.

 

V rámci tohoto studia nepracujeme v počítačovém programu Sketch Up ... návrhy dispozic a všechny ostatní výstupy zpracováváme pomocí ruční kresby, které věříme, že je základem opravdu kreativního uvažování.

 

Ruční kresba vůbec nemusí být nijak skvělá, stačí, že udržíte tužku a dokážete dobře odečíst rozměry z poměrového pravítka. Víc nežádáme:)

 

Počítačový program Sketch Up vyučujeme též ... ale pouze "naživo" ... ve specializovaných kurzech.

 

Máme zkušenost, že tak je to nejlepší. Pokud je někdo technicky výjimečně schopný, tak se dokáže Sketch Up naučit i z online materiálů přímo na stránkách dodavatele ... Jenže většina lidí se s technikou spíš nekamarádí, než kamarádí, takže je pro ně spíše příjemné si to zažít "naživo".

 

Pro výuku Sketch Upu budeme od září používat vlastní počítače, na kterých je nainstalován veškerý potřebný software ... jen znovu upozorňujeme, že tento kurz ji neobsahuje a že je to samostatný kurz.

 

 

ČASOVÝ PLÁN

 

První čtyři (4) týdny ... tj. od pondělka 14. května do neděle 10. května 2018 budete studovat podklady na webu. Zaměření je: PLÁNOVÁNÍ PROSTORU A VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE.

 

Každý den se Vám v naší on-line univerzitě objeví nová lekce. Lekci samozřejmě nemusíte zpracovat hned ten den, klidně si ji můžete nechat na později, ale není radno studium vynechat na celý týden, to se to pak velmi nakupí.

 

Jednu lekci zvládnete absolvovat za 90 minut a můžete si ji klidně přerušit a odskočit si třeba na WC či uvařit kávu.

 

Každá lekce je zakončena kvízem, kde si ověříte, že jste pochytil/a vše podstatné. Výukové materiály si budete moci vytisknout z formátu pdf.

 

Týden od 11. června 2018 je odpočinkový.

 

V úterý a středu 19. a 20. června 2018 proběhne on-line distanční workshop. Můžete sedět doma u počítače, nebo v nějakém co-workingovém centru (za poplatek 1 000 Kč na den můžete přijít i k nám do co-workingového centra na Praze 1 - jako naši hosti se nemusíte stát členem a stačí jen uhradit tento poplatek a máte nárok na všechny služby, včetně tiskárny). Pokud máte malé děti, tak je dobré si zajistit hlídání. Máme zkušenost, že děti si i dopoledne vydrží hrát samy, ale pak po obědě už chtějí maminku pro sebe a prostě už jí nedovolí se plně soustředit. Distanční workshop začíná v 9:00, přes oběd je pauza 12:00 - 13:00 a končíme v 16:00.

 

Od pondělí 25. června 2018 běží on-line studium po dobu čtrnácti (14) týdnů a už to není tak drsné, že by byla nová lekce každý den, ale jsou jen tři lekce na týden. Opět platí, že studovat se nemusí v předem určené dny, ale lze si studium "zdrcnout".

 

V úterý a středu 2. a 3. října 2018 proběhne druhý on-line distanční workshop. Tento je zaměřený na barevné a stylové kombinace. Budeme se učit poznávat stylové znaky a vzájemně je kombinovat. Též si budeme sestavovat různá barevně-materiálová schémata podle zadání.

 

Od 8. října 2018 následuje osm (8) týdnů samostudia (opět 3 lekce týdně), které trvá do 2. prosince 2018. Tento studijní blok je zaměřen na technické aspekty řešení interiérů (osvětlení, okenní dekorace, konstrukce nábytku, materiály pro podlahy a stěny ...).

 

Následují vánoční prázdniny (spíš vánoční dřina a shon:))

 

A v lednu se sejdeme naživo ... od úterka do čtvrtka (8. až 10. ledna 2019) si uděláme závěrečné soustředění (s noclehem dvě noci) a zde si "pohrajeme" se vzorky dřevodekorů, textilu, barev ... sestavíme vzorkovnici a vymodelujeme návrh interiéru. Modelaci zajistíme my ... dostanete k ruce vlastního "vizualizéra" a budete se trénovat ve specifikaci / zadání.

 

Na závěrečné soustředění nemusíte jet, pokud nechcete ... hradí se zvlášť. Účastnický poplatek zahrnuje 2 x nocleh a veškerou stravu od oběda prvního dne po oběd třetího dne. Příjezd v 9:00 prvního dne, odjezd ve 14:00 hodin třetího dne.

 

Všichni, kdo zvládnou závěrečnou prezentaci (nebojte, nebudeme Vás natáčet na video:)) a budou mít vyplněné všechny online kvízy ... obdrží DIPLOM naší školy.

 

UPOZORNĚNÍ: Toto studium nezahrnuje výuku kresby ani modelování v počítači. Též nezahrnuje podnikatelské aspekty práce interiérového designéra. Je zaměřen čistě na NAVRHOVÁNÍ INTERIÉRŮ ... ne na marketing / prodej a ne na proces jednání s klientem v průběhu zakázky. Tato témata se vyučují v samostatných kurzech.

 

Pokud Vás už teď zajímají podnikatelské aspekty profese interiérového designéra a máte chuť se dozvědět něco zdarma ... přihlašte se ZDE.

 furn15

furn16

furn10

furn14

furn9

furn16

furn15

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.