ON-LINE STUDIUM - O interiérových stylech

Poplatek za neomezený přístup do konce června 2018 činí 484 Kč.

Terminy:

Datum zahájení: 22. březen 2018

Datum ukončení: 30. červen 2018

Popis:

Pokud nemáte čas studovat ucelené kurzy, ale o interiérový design se hodně zajímáte a máte chuť se dozvědět nové věci, jenom prostě zatím není vhodná chvíle se do studia ponořit se vší vervou ... nabízíme Vám takový předkrm ...:)

 

Studium našich ucelených materiálů, které Vás provedou vybranými tématy.

 

Tento balíček se zabývá přemýšlením o tom, co dělá styl stylem ... jaké prvky jej tvoří a jak o stylech přemýšlet a definovat si je. Styl je kombinací zvolených barev a jejich proporcí, zvolených materiálů a zvolených tvarů. Vždy jde o vzájemné vztahy mezi těmito prvky ... co je v harmonii a co je v kontrastu.

 

V rámci kapitolek tohoto balíčku se dozvíte o historických stylech interiérů a půjdeme až do 90.tých let 20. století. Kapitolky jsou všechny na webu - v naší ON - LINE knihovně, která je dostupná po přihlášení se na náš web přes uživatelské jméno a heslo. Materiály si lze zkopírovat do Wordu či jiného formátu a uložit si je elektronicky. Pdf dokumenty si můžete uložit rovnou. Tisk je též možný.

 

Máte-li zájem si projít naše kapitolky na téma STYL (přibližně 24 hodin čtení), zaregistrujte se níže. Poplatek za přístup ke kapitolkám činí 484 Kč a trvá od chvíle, kdy se závazně přihlásíte k odběru, do konce června 2018. Níže naleznete prokliky na vybrané kapitolky, abyste si mohl/a udělat představu, jak jsou materiály koncipované.

 

Vystřihovánková hra

 

Skandinávský styl aktuální

 

Skandinávie originálně

 

Zámek vs. dnešek

 

Mix Provence a snahy o dojem opulentního zámku

 

Pojednání o definici stylu

 pic4

  

Picture3

 Picture5

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.