ON-LINE STUDIUM - O interiérových stylech

Poplatek za neomezený přístup do konce června 2018 činí 484 Kč.

Terminy:

Datum zahájení: 22. březen 2018

Datum ukončení: 30. červen 2018

Popis:

Pokud nemáte čas studovat ucelené kurzy, ale o interiérový design se hodně zajímáte a máte chuť se dozvědět nové věci, jenom prostě zatím není vhodná chvíle se do studia ponořit se vší vervou ... nabízíme Vám takový předkrm ...:)

 

Studium našich ucelených materiálů, které Vás provedou vybranými tématy.

 

Tento balíček se zabývá přemýšlením o tom, co dělá styl stylem ... jaké prvky jej tvoří a jak o stylech přemýšlet a definovat si je. Styl je kombinací zvolených barev a jejich proporcí, zvolených materiálů a zvolených tvarů. Vždy jde o vzájemné vztahy mezi těmito prvky ... co je v harmonii a co je v kontrastu.

 

V rámci kapitolek tohoto balíčku se dozvíte o historických stylech interiérů a půjdeme až do 90.tých let 20. století. Kapitolky jsou všechny na webu - v naší ON - LINE knihovně, která je dostupná po přihlášení se na náš web přes uživatelské jméno a heslo. Materiály si lze zkopírovat do Wordu či jiného formátu a uložit si je elektronicky. Pdf dokumenty si můžete uložit rovnou. Tisk je též možný.

 

Máte-li zájem si projít naše kapitolky na téma STYL (přibližně 24 hodin čtení), zaregistrujte se níže. Poplatek za přístup ke kapitolkám činí 484 Kč a trvá od chvíle, kdy se závazně přihlásíte k odběru, do konce června 2018. Níže naleznete prokliky na vybrané kapitolky, abyste si mohl/a udělat představu, jak jsou materiály koncipované.

 

Vystřihovánková hra

 

Skandinávský styl aktuální

 

Skandinávie originálně

 

Zámek vs. dnešek

 

Mix Provence a snahy o dojem opulentního zámku

 

Pojednání o definici stylu

 pic4

  

Picture3

 Picture5

  

proklik na přihlášku

Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.