Jak se prosadit? Na čem stojí úspěch designéra? ÚTERÝ 15. května 2018 ................ v MALOSTRANSKÉ BESEDĚ

Celodenní seminář, jehož součástí je obědový raut. Účastnický poplatek činí 2 200 Kč bez DPH. Naši absolventi a studenti mají 25% slevu.

Terminy:

Datum zahájení: 15. květen 2018

Datum ukončení: 15. květen 2018

Popis:

Tento seminář je velmi výjimečný. Neučí totiž žádné desingérské dovednosti a nedává naprosto žádné návody.


Pomůže Vám ale si ujasnit, zda  Váš postoj k profesi interiérového designéra resonuje s pojetím této profese u světově úspěšných designérů dnes i v minulosti. 


jn22Existují totiž určité "pravdy", které prostě platí ať člověk chce nebo ne. A dobře udělá ten, kdo je vezme v potaz při přemýšlení o své strategii uplatnění se na trhu.


Barbara Venter se s Vámi mimo jiné podělí o impulsy, které jí dala nová kniha americké autorky Kim Kuhteubl a projde s Vámi světová jména interiérového designu od počátku 20. století (nepleťme si to se jmény produktových designérů, což je jiná kategorie tvůrců). Je totiž moc dobré si uvědomit, jak tato profese vznikla, jak byla ve svých počátcích prezentována, jakou formou si designéři vydělávali. Mnoho těch principů platí dodnes, i když v jiné podobě.


Je fakt, že naše nátura (míněno česká nátura") je hodně pragmatická a někdy nám chybí odpich, nadhled, šarm a emoce. A tahle profese je hodně o emocích. I když spousta lidí u nás říká, že je především o dispozičním řešení (aby se do malého bytu všechno vešlo) a že nějaké pocity do této branže vůbec nepatří.


Budeme trochu filosofičtí a budeme i trochu "sniví" ... kdo byste čekal návody "kolik si mám účtovat za návrh kuchyně" byl byste zklamán. Spíš, než "kolik prachů si vydělám, když se na to dám" si budeme povídat o tom, že je dobré přemýšlet o tom, čím svým klientům vlastně chci pomoci a v čem se cítím "spešl" ... jiný / jiná, než okolí a tudíž, co je to TO, čím můžu získat srdce svých zákazníků.

 

Seminář začíná v 10:00 hodin a končí v 16:00 hodin.


Jeho součástí je OBĚD  formou rautu ... který slouží k utužování společenských kontaktů mezi designéry a designérkami.


MÍSTO KONÁNÍ: MALOSTRANSKÁ BESEDA, Malostranské nám. 21, 110 00  Praha 1

 


POHOŠTĚNÍ - snídaně: Koláček s tvarohem, Koláček s povidly, OVOCE - Čerstvé ovoce dle sezóny v pěti druzích - opracované

 

POHOŠTĚNÍ - oběd: Tradiční uzená šunka od kosti s křenem a medovou hořčicí, Salát z čerstvé zeleniny s přírodním sýrem a jarní cibulkou, Barevný salát z pečených paprik, se sýrem Feta a tyrolským špekem, Zapečená brokolice se sýrem s vařeným bramborem, Smažený kuřecí řízek s vařeným bramborem a citrónem

 

Karafa s neperlivou vodou citronem a mátou, káva, čajNaši absolventi a současní studenti mají nárok na 25% slevu. Jejich účastnický poplatek tudíž činí pouze 1 650 Kč bez DPH (1 996,50 Kč četně DPH).

jn21

 

Obrázky nahoře a dole jsou z jedné realizace Barbary Venter

 

... prostor před a po...

 

Vlevo je pak předsíňový "lalok", který vznikl v místě podivné skleněné příčky vztyčené developerem.

 

jn23

Pomalu, ale jistě i u nás nastává období, kdy se interiérový design začíná brát vážně a kdy si zákazníci začínají (i když miminkovskými krůčky) uvědomovat, v čem spočívá přidaná hodnota interiérového designéra.


A nastává chvíle, kdy je třeba tu profesi začít uchopovat mnohem seriozněji, než tomu bylo dosud (kdokoliv se mohl probudit a rozhodnout se, že se tak nějak cítí designérem). Začíná jít "do tuhého" ... začíná se oddělovat zrno od plev ... kvalita od nekvality. A je třeba být připraven/a!

  

Registrační formulář
 1. Formulář se vztahuje k produktu, který JE POPSÁN VÝŠE. Není tedy třeba zadávat jeho specifikaci.

  Osobní údaje studenta

 2. Titul
  Políčko nevyplněno správně
 3. Jméno
  Políčko nevyplněno správně
 4. Příjmení
  Políčko nevyplněno správně
 5. e-mail
  Políčko nevyplněno správně
 6. Adresa pro doručování poštovních zásilek
  Políčko nevyplněno správně
 7. Telefonní čislo
  Políčko nevyplněno správně
 8. Poznámka
  Invalid Input
 9. Pokud chcete vystavit daňový doklad na firmu, prosíme uveďte fakturační údaje.

 10. Jméno firmy
  Políčko nevyplněno správně
 11. Adresa sídla firmy
  Políčko nevyplněno správně
 12. Políčko nevyplněno správně
 13. DIČ
  Políčko nevyplněno správně
 14. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zároveň souhlasím s tím, že DesignŠkola smí moje osobní údaje, včetně elektronických údajů, elektronické pošty a telefonního čísla využívat i v souvislosti se založením databáze účastníků kurzů pořádaných DesignŠkolou, pro zpracování statistických údajů pro potřeby DesignŠkoly a za účelem možného zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů DesignŠkoly a/nebo jejích obchodních partnerů. Souhlas je tímto udělěn na dobu neurčitou s možností tento souhlas kdykoli odvolat písemným sdělením o jeho odvolání učiněným na adresu DesignŠkoly. V případě porušení závazku DesignŠkoly vyplývající ze zák. č. 101/2000 Sb. je zájemce oprávněn požadovat vysvětlení a odstranění protiprávního vztahu.

  Políčko nevyplněno správně
Pokud máte přihlašovací údaje k "Přihlášení pro studenty" (uživatelské jméno a heslo) níže, doporučujeme se před registrací ke studiu přihlásit, protože pak budou Vaše osobní údaje v registračním formuláři předvyplněné.